Ogłoszenie o postępowaniu zakupowym

Polski Ład BGK

Krzyżowice, dnia 19.08.2024 г.

pw. św. Michała Archanioła w Krzyżowicach

43-254 Krzyżowice

NIP: 6331985932

REGON:  040087116

Ogłoszenie

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Michała Archanioła w Krzyżowicach ul. Kościuszki 42;43-254 Krzyżowice zaprasza do złożenia oferty na wykonanie zadania pn.:

Uzupełnienie złoceń i snycerki w ołtarzu głównym i ołtarzach bocznych

w kościele parafialnym św. Michała Archanioła w Krzyżowicach”

Wszelkie informacje są zamieszczone na stronie internetowej Gminy Pawłowice
pod linkiem

Oferta powinna zostać dostarczona w kopercie, za pośrednictwem poczty, kuriera lub złożona osobiście na adres Zamawiającego, podany w pkt. I zapytania ofertowego, z dopiskiem, Oferta na wykonanie zadania pn.: „Uzupełnienie złoceń i snycerki w ołtarzu głównym i ołtarzach bocznych w kościele parafialnym św. Michała Archanioła w Krzyżowicach” w nieprzekraczalnym terminie do dnia 20.09.2024 r., godz. 12:00.

Otwarcie ofert nastąpi w siedzibie Zamawiającego w dniu 20.09.2024 r., o godz. 12:15.

Oferty złożone po wskazanym terminie nie będą rozpatrywane.

Na realizację inwestycji Gmina Pawłowice otrzymała dofinansowanie ze środków Rządowego Programu Odbudowy Zabytków (wstępna promesa nr Edycja2RPOZ/2023/4143/PolskiLad). Zamawiający zastrzega sobie prawo do unieważnienia postępowania w razie nieotrzymania promesy inwestycyjnej w ramach dofinansowania.

Zatwierdził

Ks. Zdzisław Tomziński

Anulowanie postępowania: Informacja o unieważnieniu postępowania - pobierz.